Комментарии  

 
#497 Наталия
Хочу сказать всему коллективу Империи окон большое спасибо за качественную работу ( ремонт балкона, замена старого на новый) . Очень было приятно, что не оставили мне это старое железо, я упустила момент утилизации мусора, и когда мне все монтажники срезали, а я перечитала договор и взялась за голову: Что с этим делать? позвонила в офис, они все организовали . Балконом не могу налюбоваться, уже три соседа интересовались вашими контактами. Спасибо большое за качество роботы.
 
 
#496 Administrator
Пане Ярославе, в офісі Ви дійсно зустрілись з нашим працівником, який мав ознаки перегару ( але це був його законний вихідний, тут ми не можемо заборонити людині пити пиво) і він до речі не монтажник, а столяр)
2. Прорахунок в багатьох варіантах Вам був відправлений на вайбер
Працівниця, яка не дозвонилась, написала пояснення.
3. робочий час до 19
 
 
#495 Татьяна
Очень рада, что Ваша компания взялась, за остекление и за ремонт балкона . Рекомендую Империю окон как хорошую фирму , ответственную, со знанием дела. Документация вся в порядке. Ваш руководитель Оксана Владимировна - настоящий профессионал и организатор. Спасибо за работу, остекление дачи только с Вами .
 
 
#494 Ярослав
Публикуйте и отрицательные комментарии или наведите порядок.
 
 
#493 Ярослав
Пока очень плохо. За сутки не смогли сделать расчет стоимость остекления балкона. Вчера с утра в офисе столкнулся с пьяным установщиков. После 19 дозвониться не возможно.
 
 
#492 Микола
Просто варто сказати - дякую- якісні вікна, вчасно доставлені, справний монтаж вікон, документація в повному порядку.
 
 
#491 Света
Я не очень умею писать отзывы, но об этой фирме хочеться сказать пару слов - с ними легко, просто, недорого и комфортно. С Империей окон Skalko подписала договор на остекление балкона, а потом посмотрела их подход к работе и заказал отделку балкона внутри ламинатом. Скажу честно - круто получилось. Балкон супер. Спасибо за вашу работу и честность к клиенту. Вы лучшие строители, которых мне пришлось встречать!
 
 
#490 Вадим
Спасибо большое за ремонтные работы балкона Киев, ул. Джона Маккейна. Фирма управилась за неделю - укрепление парапета, отделка снаружи, остекление, отделка балкона деревом . Все аккуратно и быстро.
 
 
#489 Таня
20.06.2020 були поставлені вікна Rehau від компанії Імперія вікон Skalko за адресою: Київська, 249 . Хочу висловити подяку офісним працівникам, виконувачу заміру, працівникам, які виготовляли вікна та монтажній бригаді, яка ставила вікна. Якісні вікна та підвіконня, хороша ціна, хороша умови розстрочки . Супер.
 
 
#488 Лідія
Неодноразово зверталась в компанію Скалько Імперія вікон ! Почалась наша дружба з спору. Але в спорі народжується істина. Викликала інженера Юрія з приводу протікання балкону . Це було напровесні, потекло з криші. Він всеретельно оглянув і сказав - тут не в криші справа, а у всій конструкції. І запропонував рішення - або знімаємо все і робимо так як треба, або - живу так і дальше. Я було , м'яко кажучи , ошаленіла. Заміри він зняв і поїхав. я викликала інших - замастили за 1000 грн, після дощу знов таке ж. Дзвоню - а мені у вас криша не правильна, а на відповідь, навіщо гроші брали - поклали слухавку, мені того було мало, я ще одних викликала - півдня щось робили, ходили, взяли за роботу 1200, потім сніг і у мене уже не мокрий потолок, а зовсім страхи. Після всього - подзвонила я в Імперію вікон. Переробили все, той балкон добре, що розібрали - він геть не зрозуміло як тримався. А потім був інший балкон, будинок, ролети, дача. Дякую моя команда рятівників.
 
 
#487 Елена
доброе утро, хороших выходных ! хочу сказать спасибо за ремонтные работы на обеих балконах. Заказала весь комплекс - остекление, укрепление парапета, окна, отделку снаружи, отделку внутри, изготовления мебели и даже роллеты. Всем сотрудникам хочу пожелать здоровья и успехов.
 
 
#486 Юра
Роботу по остікленню будинку було виконано в кращому виді . Якщо оцінювати роботу то на 10 , до 11 не дотягнули, якби доставка була в першій половині дня - не при йшлося хлопцям працювати до 10 вечора. ВІКНА ЯКІСНІ, дуже гарне підвіконня білий дуб Кристаліт
 
 
#485 Надія
Засклили балкон в Саванна сіті. Дуже сподобались і вікна, і якість , і те , як зробили установку. Дуже хороший варіант. Рада, що звернулась до Вас. Це була рекомендація від моїх кумів з Броварів, які теж робили у Вас застіклення у Паладіумі . Буду рекомендувати Вашу команду своїм сусідам
 
 
#484 Олексій
Сподобалась і робота і якість вікон. Можно поставити відмінно . Трішки були якісь моменти - подзвонили на другий день по установці ( обіцяли зразу сказати), але то такі дрібниці, що не варто переживати. Ціни хороші, документи норм, працюють офіційно.Все гаразд, буду рекомендувати друзям
 
 
#483 Наталія
Все було виконано відовідно заявлених в домовленості матеріалів та термінів. Пройшло все тих, мирно, якісно та весело. Дякуємо за вікна
 
 
#482 Олег
Познакомилсь с вашей продукцией на странице фейсбук, жена полгода просматривала ваши работы, заказал замерщика и вы установили мне балкон и балконный блок. Спасибо большое за работу
 
 
#481 Александр
Очень хороший коллектив. особенно Оксана Владимировна, которая не просто хороший руководитель, но и очень красивая и умная женщина. Благодаря ей , был реализован проект моего Заказчика ( к слову, я дизайнер) . Было сложно найти исполнителя именно таких конструкций . И только с компанией Империя окон у нас получилось создать задуманное. И nолько настойчивость Оксаны Владимировны, которая согласовывала и не обычный цвет и конструктив с Академией Rehau, что все было правильно - помогло нам удовлетворить Заказчика. Спасибо большое за Ваше терпение и умение услышать Заказчика. Надеюсь наше сотрудничество будет плодотворным.
 
 
#480 Ира
Благодарна всем за работу . Остекляли дом! окна Rehau лучшие окна, которые мне приходилось видеть. Очень понравилась идея со шпросами . Дом сразу стал каким - то благородным и уютным. Процветания фирме в наше непростое время.
 
 
#479 Людмила
Хочу написать пару слов о мастере, которой у меня делал обшивку - Владимире. Он мастер , о котором говорят "золотые руки". Все так тщательно сделал - прямо налюбоваться не могу.
 
 
#478 Оксана
Доброго дня! Вікна найкращого гатунку, тому хто читає мій допис, сміливо звертайтесь до даної компанії. Мій шлях вибору була довгим - спитала знайомих, вони в своїх знайомих, які раніше поставили конструкції, потім подивилась роботу, пошукала про них відгуки, і нарешті осмілилась викликати замірника, паралельно ще й інших замірників викликала з Стеко, Саламндри , Веки. Ваш Юрій Васильович був третій ( Rehau) , розповідав лише про переваги своїх вікон, а не казав погане про інші. Для мене людини інтелегентної, це теж не мало важливо. Ціна теж порадувала, з іноземних вікон Rehau мало найкращу ціну - супер ( я думала, що вони найдорожчі, було приємно, коли вони для мене стали доступні. Рекомендую всім моїм театралам - беріть вікна в Імперії вікон
 
 
#477 Влад
Закончились ремонтные работы на балконе! Была остеклена фронтальная часть балкона стеклом, боковые - белым пластиком ( сендвич, узнал, что он не только в Макдональсе существует , но и в оконщиков), поставлены подоконники Данке, а также сделаны внутренние работы по утеплению и отделке балкона. Работало две разных бригады, но претензий нет ни к одной из них. Все сделано хорошо
 
 
#476 Софія
Роботою задоволена в повному обсязі, засклити балкон новими пластиковими вікнами мріяла від моменту поселення в квартиру (Бровари, бул Незалежності). Мама відмовляла, тому що колись дала кошти сусіду монтажнику - і потім більше пів року не могла заставити поставити вікно, страх залишився, що і мене так кинуть. Я перед покупкою все ретельно вивчила( інформації безліч, тим паче у нас місцевих виробників теж багато, але дізналасв на гарячій лінії в Рехао - що оригінальні в Броварах ви одні). Все пройшло як в народі кажуть, як по маслу. Замір, офіс, договір, через 5 днів вікна і монтаж, акт про роботу та паспорт на покупку. Я щаслива, мама заходила, тепер і в себе буде робити балкон.Я всім рекомендуватиму Вашу фірму.
 
 
#475 Матвей
Все было сделано хорошо! без вариантов!
 
 
#474 Лина
Установка окон произошла за один день - а это лоджия, балкон, и двери и окно - выход на балкон. Монтажники трудились на славу. Rehau окна действительно немецкого качества. Всем спасибо, you are the best.
 
 
#473 Александр
Обращался по поводу остекления лоджии, Сделали все очень быстро, понравились и окна, и подоконники . вот теперь думаю, что пора к Вам обратится по поводу внутренних работ на балконе. Спасибо
 
 
#472 Леонід
Хочу подякувати всім за роботу по адресу : Бровари, вул. Гагаріна, Викликав майстра для заміру - а він порадив не відкладати надовго, я прийняв рішення - і вважаю, що це було правильно! Квартиру остіклили вікнаи Rehau, поставили відкоси Кюнель , зробили повністю ремонт балконів обох. І квартира набула нового вигляду. Так зразу не розумів,що робити з таким житлом (хотів в новобудові - але за ті кошти навіть не міг однокімнатну позволити, а з два дітьми - це тісно, а тепер - розумію, що матимемо своє житло, зробимо ремонт і все буде супер. Дякую за легкий початок Юрію Васильовиу.
 
 
#471 Елена
Мне об Вашей фирме рассказали соседи, которые раньше заказали остекление балконов в квартире. Нужна была другая услуга - остеклить дом , по этому просто решила посчитать ( для сравнения цен) , цена мне понравилась, особенно по входным дверям. Когда посетила офис - поняла, что заказ буду делать у вас. Спасибо большое за рекомендацию раздвижной системы - не могу нарадоваться видом и функционалом. Обещанные фото сброшу уже после окончания фасадных работ.
 
 
#470 Сергей
действительно настоящий профиль и все доборы тоже с Рехау ( у меня была ситуация - родители поставили окна на балкон "Рехао", уже после первой зимы стало дуть - звонят на фирму , фирмы такой нет или телефоны поменяли, я сам стал звонить на гарячую линию в академию и долго им объяснял, как окна попали на балкон и видимо достал их уже до печенок - прислали их представителя , хотя он с порога заявил, что такой фирмы у них в сотрудничестве нет((( после осмотра окон, оказалось, что от рехау только окна , а углы, сверху планка для подшивки потолка , боковые соеденители - все черте что (плохой укр. пластик) как то так печально( Вызвали Империю для утепления - так и познкомились. Когда себе заказывал, уточнил про их оригинальность - в своих окнах уверен 100 процентов. Спасибо Вам за установку и изготовление окон
 
 
#469 Сергей
Очень все было организовано хорошо. Остеклили балкон, окна очень добротные (заказал Rehau 70) очень отличаются от окон застройщика Trocal . Это как Volkswagen и Жигули (автомобилисты поймут). Это чтобы без лишних слов было понятно- окна очень хорошие!
 
 
#468 Анна
щиро вдячна за виконану роботу, фото свого балкона додати не можу, відправлю Вам у вайбері. Дуже красиво вийшло, навіть, не очікувала, що з старого хрущовського балкона, можна зробити щось красиве. Тепер хоч переселяйся на балкон- світло, затишно, приємно. Дякую за роботу всім майстрам- хто виготовляв вікна, і тим, хто монтував, а також майстру Ігорю, який робив внутрішнє обшиття балкону
 
 
#467 Валя
Спасибо за работу! Всё очень хорошо ! Мне нравиться ваша работа, отдельная благодарность мастеру Сергею, за отделку балкона обшивка ламинатом смотриться очень классно
 
 
#466 Марія
Я напишу пару слів про роботу людей, які працюють на даній фірмі : Оксана Володимирівна - це мозг і людина з великим добрим серцем, Яна Пономаренко - це менеджер, яка вміє організувати всю комунікацію між замовником, офісом, виробництвом, доставкою та кінцевою роботою. Юрій Васильович трохи нервовий, але з точки зору профессіоналізм -знає все, може порадити .
 
 
#465 Николай
Дуже дякуємо. Приємно працювати з командою професіоналів. Вікна які замовляли прийшли бистро. Тепер у нас буде набагато тепліше в будинку завдяки Вам.
 
 
#464 Катя
Дуже задоволена роботую, яку виконав ваш спеціаліст Володимир, по внутрішнім роботом - обшивці балкону ламінатом, хоча признатися чесно, думала, що на балконі можна тільки оздобленння вагонкою робити. Дівчата показали фото робіт і я вирішила теж зробити, щось новеньке. Балкон вийшов на славу. Тепер от сестрі порадила до Вас звернутися. Дякую
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить