Комментарии  

 
#416 Полищук
От всей нашей семьи хотим поблагодарить вас за Вашу работу по остеклению квартиры ( кухонное окно, балкон, лоджия, два внутренних окна, две двери) Ваши монтажники (Сергеи) все это поставили за день - просто умнички большие. Качество окон и дверей - супер. Спасибо Юрию за cовет и подбор подоконников, откосов. Яне большое спасибо за поддержку и сопровождения нашей работы. с ув. Татьяна
 
 
#415 Маша
Заказывала услугу "балкон под ключ" по рекомендации. Не пожалела ни на одну минуту.
Все понравилось, мастер Юрий приехал и все замерял бесплатно, посоветовал, было очень комфортно сотрудничать с ним. Менеджер Ярослава очень внятно, быстро объяснила тонкости установки, прокомментирова ла каждую оплату.
Приехав в офис, меня встретила директор, очень приятная, отзывчивая , по договору прошлись по каждому пункту. Все время, по любому вопросу я могла обратится к Юрию и он во всем мог сориентировать и помочь.
Сделали все вовремя, в указанные сроки.
+ монтажная бригада работала очень хорошо
+качество окна супер
В целом работа на 5. И очень даже рекомендую. Если в будущем мне нужно будет сделать балкон, то только к ним! спасибо Вам огромное.
 
 
#414 Света
Очень все было сделано классно. Обшивал лоджию Валерий ! Жалко, что не нашла вас, когда заказывала остекления лоджии ! Но я точно знаю, что и балкон и балконный блок буду заказывать у Вас.Вы лучшее, что есть в Броварах.
 
 
#413 Ліна
Я захопилася роботами Вашої компанії, фото робіт виставлених в соц. мережах.І Замовила послугу - балкон під ключ, Важко було тільки переконати маму( це грязно, це дорого, навіщо той пластик....) Але у мене вийшло, після встановлення вікон, замовили ще й внутрішні роботи на балконі! Все зайняло якийсь тиждень, це з розрахунку, що балкон поставили в суботу, в понеділок на Покрову не працювали , і вчора 17 жовтня ввечері ми вже насолоджувалися тишиною в квартирі, вулиця така шумна, в залі тихо стало, та й світло. Тепер мама хоче лоджію переробити, та балконний блок теж, то за одно домовились , що замінемо у кухонне вікно! То ж сьогодні чекаю замірника , щоб завтра під'їхати до Вас і заключити договір. Дякую
 
 
#412 Юлия
Очень благодарна мастерам монтажа Сергею и Сергею . Очень толковые ребята! Так все аккуратно смонтировали, убрали все после демонтажа старого балкона!
 
 
#411 Administrator
Всім дякуємо за відгуки! Особливе ЗВЕРНЕННЯ до дописувача Наталіі! Поки Ви не вкажете номер договору, будемо вважати, що Ви конкурент! У паспорті на продукцію є чітка інформація, як звертатися за рекламаціями! Про склопакети - це нонсенс - не було ні одного зауваження ( так як замовлення формуються дуже чітко!!!!!!), на замовлення доставляється завжди матеріал з запасом! І про нашу роботу завчасу телефонує офіс і просить залишити об'єктивний відгук про роботу! Своїм дописом ви активізували роботу офісу - перетелефонувал и по всім замовникам за 2 місяці - незадоаволених не виявили, а , навпаки , взяли ще замовлень - кому лоджію посклити, кому ролети на вікна, кому відкосні системи поставити! ( за це дякуємо).
 
 
#410 Ірина
дуже вдячна за виконання робіт з застіклення квартирі в м. Київ, вул. Матеюка. Вікна просто дуже гарної якості, майстри працювали дуже гарно, без перекурів, навітьна каву відволіклися, коли я настояла. Дуже задоволена, що порадили відкоси зразу поставити - квартира зразу стала така світла і приємна. Дуже зручно ( бо коли склили квартиру в мами, то я пам'ятаю, як довго не могли майстра дочекатися, а потім ще в квартирі три неділі грязь розводили, оце думаю, замовити відкоси й у ту квартиру) Дуже Вдячна дівчатам в офісі за постійний зв'язок і поради
 
 
#409 StacyNal
Бесподобно!!!!
 
 
#408 Наталия
Читаю и не могу понять....все так класно...закази вали окна на балкон и утепляли..работ ай компонии не довольны,уж очень все грустно получилось..то стеклопакеты не те ,то материала не хватило а щели то какие...большой минус вам...а еще сотрудники просят напишите какой я хароший как класно я сделал...))))
 
 
#407 Василий
Вчера закончили делать ваши мастера балкон. Как и обещал, что напишу отзыв по окончанию работ. Все в целом понравилось: Окна Rehau качественные и точно оригинал ( проверял на горячей линии Рехау ), цена средняя между многими компаниями, которые делают оригинальные окна, но есть плюс - одна с компаний, кто имеет право в договоре давать гарантию на монтажные работы ( открыты КВЕДы деятельности в налоговой, а у многих - только изготовление окон). Как то так. Спасибо офису и замерщику Александру за работу. Если в администрации есть поощрительные моменты - тогда (Оксана, Яна, Александр, Виктор, Владимир) заслуживают на премию.
 
 
#406 Сергій
Балкон під ключ замовив дві неділі назад. Претензій до якості вікон та оздоблення балкону немає. Вартість теж . Нічого додтково не платив, все згідно кошторису. 01. 09. 2019.
 
 
#405 Іра
Засклили балкон вікнами рехау. Оцінюю вашу роботу як гарно виконану. Все було зроблено чудово.
 
 
#404 Юлія
Засклити балкон та лоджію порадили сусіди з вашою фірмою, так як робили у вас! Подивилась всі варіанти обшиття балкону - сподобалося з МДФ пластика. Зробили і собі так - супер. Дуже иалим подобаються лежачки на тому балконі, що обшили деревом.
 
 
#403 Оксана
Ваша компанія засклила будинок в Броварському районі! Вікна Рехау по дуже гарній ціні! Дуже подобаються і підвіконня Пластоліт, та і відкоси Кюнель - такі класні ! Майстри у вас теж хороші , особливо монтажна бригада - Сергій і Олександр
 
 
#402 Сергей
Оценка работы по качеству окон и монтажу 12 баллов ! больше ничего нельзя добавить
 
 
#401 Андрей
Застеклил дом окнами Rehau c данной фирмой ИМПЕРИЯ окон Скалько. Все придельно понятно - цены+- как и у всех настоящих производителей Rehau, дешевле, чем у дилеров. Качество - отменное. Монтаж выполнен быстро и качественно. Остался доволен.
 
 
#400 Леонид
Заказывал услугу "балкон под ключ" через профиль у фейсбуке.
Все понравилось:
+замер сделали безплатно
+консультировал инженер очень грамотно и объяснял все тонкости установки окон
+ офис очень дружелюбный и видно сразу - знают, что делают.
+документы все очень точные (как юрист говорю, не только себя фирма защищает, но и учтено защита Клиента)
- доставка с окнами опоздала на три часа (учтите логистику с учетом пробок)
+ монтажная бригада работала очень хорошо
+качество окна супер
+ дверь тоже хорошая
+ цены +- на профиль Rehau (ниже и то не у всех только у не потвержденных производителей , проверил 5 фирм со списка Rehau и 5 фирм , которые делают окна Rehau, но на официальном сайте их нет). В целом работа на 5 с минусом
 
 
#399 Тимур
Дякую Імперії вікон Скалько за остіклення нашого будинку. Дуже оперативно, ціна порадувала. Якість відмінна. Виготовлення вікон зайняло 5 днів ( інші компанії називали 2 неділі). Всі умови договору можна обговорювати . ( не було всієї суми на авансовий платіж, керівництво пішло на уступки). 15 вікон поставили зо один світловий день. Хлопці працювали без перекурів ( тільки 30 хв на обід ) . Ви найкращі. Хотів написати відгук на Гугл ( поки не далося, потрібно зареєструватися ), але я обов'язково напишу згодом!
 
 
#398 Александр
Пишу отзыв о работе вашей команды. Работать с офисом было просто, понятно, доступно. Яна очень прекрасный менеджер. Монтажники (Сергей и Сергей) классные специалисты. Поставили очень быстро. Сейчас заказал у вас внутренние работы, надеюсь на позитивное решение проблем.
 
 
#397 Людмила
застеклили и балкон и лоджию в ЖК Саванна сити . Все работы сделали согласно данного проекта от застройщика и составленного договора. Всем, кто не хочет переплачивать - не ведитесь на застройщика, у них это дороже, да и смотрела на их работу - бред, подоконники, как бумага, новые окна не открываются как нужно. Эта фирма и цену даст адекватною и возможность выбрать - подоконники, фурнитуру, стеклопакет такой какой меня устраивает. Производители, можно торговаться за цену.
 
 
#396 Елена
Меняла старое холодное однокамерное окно в спальне на новое утепленное. Замерщика попросили сделать с точно такими же параметрами. Он меня неправильно понял. Открываемая створка стала уже. Тех задание подписывала сама, внимание на размеры не обратила.
Окном и работой фирмы довольна
 
 
#395 Роман
Ваша работа вызывает уважение. Балкон сделали и быстро, и качественно! Организация по производству окон налажена хорошо, был на производстве, видел весь процесс.
 
 
#394 Діна Михайлівна
Щиро вдячна за ремонт балкону. Ваша організація заслуговує на слова подяки. Керівництво пішло на уступки, так як всієї суми не було, а з банками зв'язуватися не хотілося ( дали мені розстрочку, пропонували на шість, але я за два місяці сплатила все). А тепер трохи вторгую за урожай з дачі - і зроблю у вас ще вікна для дачі.
 
 
#393 Светлана
Хочу поблагодарить «Империю окон» за прекрасную работу!!!
Доверилась профессионализм у, прислушалась к советам и ни минуты не жалею. За полтора дня ребята сделали невозможное! Минимум пыли, разрушений, максимум качества, вежливости, точность во всех деталях, пунктуальность и ответственность относительно каждой незначительной мелочи. Наблюдать за работой монтажников было просто наслаждением, казалось, что происходит что-то невозможное! Даже не помню, когда последний раз я встречала такой сервис в отечественных компаниях. Настолько оптимальное соотношение цена/качество, настрой на клиента и на качественный результат. Юрий Васильевич, Оксана, девочки – Яна, Лена, монтажники мои самые лучшие в мире – вы просто мега-профессион алы! Огромное Вам спасибо за такой прекрасный результат! До сих пор не верится, что все получилось именно так замечательно, как Вы и обещали! Желаю Вашей прекрасной компании успехов, благодарных клиентов и процветания!!!
 
 
#392 Марина
Було виконано ряд робіт по ремонту балкона. Все влаштувало! Застіклення максимально швидко відбулося: від моменту підписання договору до установки вікон - 5 днів. Ще 4 дні було потрачено на оздоблення та утеплення балкону.
Оцінка вашої роботи - відмінно.
Якість вікон- відмінна
співідношення ціна- якість - відмінно+
робота офіса - відмінно з знаком мінус( менеджер Лена, якось дуже невпевненно все пояснює, говорить ледь чутно; Яна - молодчинка
робота замірника (Юрій) - відмінно з +++(людина -позитив)
робота монтажної бригади (Сергій+Сергій) ++ Такі шустрі, такі впевненні в роботі, такі злагоджені
Хлопці, що вивозили сміття+ (так швидко знесли з 7 поверху без ліфта - вийшла прибати площадку біля квартири, а там все чисто, спустилася сходами - чисто. просто супер.
Тепер всім буду вс радати. Ви кращі
 
 
#391 Богдан
Засклили вікна в будинку ( Бориспіль) . Обирав фірму спочатку , шукав вікна Рехау ( тому що в батьків давно поставили , років 10 тому - нічого немає ти вікнам, а в кума - інші( скажу якість "фе"). Потім по ціні прорахував , де вигідно? Скажу чесно - була трохи дешевша пропозиція, але замовив у вас , тому що гарантію на монтаж тільки ваша фірма надає! А монтаж теж у цій справі важливий
 
 
#390 Людмила
Проживаю в Броварах на бул.Незалежност і, зверталася і просто до знайомих майстрів і в іншу фірму , щоб склали кошторис мого балкону. Що саме цікаве - ціна плюс мінус у всіх однакова ( різниця у дві сотні) - але крім вашої Імперії вікон ніхто не хотів гарантувати , що профіль оригінальний , говорили - а яка вам різниця? профіль - це пластик? На мої зауваження - я ж гроші плачу- казали пластик однаковий! Але я хочу заплатити за оригінал! Звернулися до офіціала Rehau, там мене ошарашили - тільки ваша фірма у Броварах робить оригінал . Дякую, що зробили мені цей ремонт балкону.
 
 
#389 Олеся
Дякую, що помогли засклити лоджію та навести лад - обшили балкон МДФ - панелями. Це так прикольно - тим паче кольорова гама та принти - зараз доступні у будь- якому варіанті. Мені сподобалося, що я придумала з нічним містом - мене замірник переконав тільки одну бокову стіну робити в такому принті, а все зробили в сірому варіанті і простір візуально не зменшився , та й вигляд суперовий. Дякую і Юрію , який зпропонував таке , і Сергію, який втілив в життя це
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить