Бровары - установка окон и ремонт балконов

Работаем в Броварах и Броварском районе:
Калиновка, Скибин, Дымерка, Залесье, Богдановка, Семиполки, Калита, Рудня,
Шевченкове, Пуховка, Рожны, Летки

Бровары - остекление и ремонт балконов

 

Комментарии  

 
#147 Олена
Замовила балкон Бровари, вул. Київська, (квартал Лісовий ) Сподобався підхід до Замовника.
Підійшла якість продукції (вікна, підвіконня, ролети ) .
Майстер Саша, який міряв дуже порядний
 
 
#146 Аріна
Вдячна компанії (броварському офісу, що на Гагаріна, 21 №2) за остіклення балкону в будинку Шоколад. Запитувала Яна , звідки я про вас дізналася - щодня хожу під Вашою рекламою (біля Сільпо).
Рекомендую всім знайомим.
 
 
#145 Олена
Замовляла послугу "Балкон під ключ". Результат перевершив сподівання. Дизайн, зробили в подарунок. Дуже сподобалося, що маленький балкон , став функціональним. Сушилка для білизни на потолку позволяє сушити велику кількість білизни, не заважає виходити на балкон, шафа з дзеркалом вмістила в собі всі необхідні речі, а ще слугує дзеркалом, візуально збільшуючи балкон. Підвіконня зроблене таким чином, що з барних стільчиків дуже зручно пити каву. Колір балкону - насичений жовтий, в поєднанні з чорною шафою - це круто!!!Ви молодці. Успіхів Вам
 
 
#144 Мира
Очень признательна, что уговорили сделать балкон до отпуска. Уеду на море с чистой совестью. Повезло мне с вашей компанией , все застеклили, утеплили, обшили. Нарадоваться не могу окнам Solar, у меня солнечная сторона и с старые окна не спасали от жары, а вот сейчас, балконную дверь не открываю наружу - на балконе жарко, но можно мириться, а в квартире очень хорошо. Спасибо девочкам, что предложили эти стекла, и Всем, кто мне делал работу.
 
 
#143 Іван
Радий, що нарешті найшов в Броварах фірму, яка дійсно авторизована в академії Rehau (кому цікаво - читайте тут , вибирайте тільки справжні вікна, https://www.rehau.com/ua-uk/pryvatnym-klientam/vikonni-systemy/arp/region-kyivska) . А ще кому важлива гарантія на монтаж - то у них гарантія на монтаж, це+ , ніхто не скаже, що вікна є, а монтаж - то не ми - то монтажники такі криворукі, ( у мене була така ситуація) ! Люди, будьте розумні, беріть у перевірених! Я можу рекомендувати дану фірму. До речі, вони працюють і в Києві, і в містах - сателітах столиці.
 
 
#142 Євген
Засклили балкон в Паладіумі, лишнє не заморочувався , звернувся в фірму, вони самі поміряли, зайшов в офіс , підписав договір, так як квартира не жила, а ключі знаходяться на охороні, тому приїхав в день, коли відбувався монтаж - (отут не вгадав, думав подивлюся за процесом, але поки привезуть, поки піднімуть, взяв собі на запас три години. Піднімаюся в квартиру, а монтажники уже підвіконня ставлять. дождався завершення, провірив як відкриваються вікна, підписав акти, отримав гарантію, розрахувався - і все. Дякую ! Гарна робота!
 
 
#141 Ніна
Робота виконана відмінно, ЖК "Лісовий квартал". Вікна Рехау дуже гарної якості, дуже сподобалися ручки Секюстік. Також дуже рада підвіконню Верзаліт. Шукала саме підвіконня, тому натрапила на Ваш офіс , а коли заглянула до Вас - то зрозуміла, що краще вікна теж у вас брати. А також ролети. Вирішили брати ще й на кухонне вікно.
 
 
#140 Алина
Живу в Лесном квартале на Киевской. Обратилась к Вам по телефону ( с баннера, что стоит возле Сильпо) . После приезда замерщика, уже ничего и не искала. И стоимость , и то, что я услышала - меня вполне удовлетворило. Подписала договор в офисе, (поехала туда, только для выбора подоконников- и там уже у меня разбежались глаза и от ламинации окон и от подоконников). Все сделали по моему проекту, фирме уважение за свою точку зрения и за подсказки и за отношение до требовательного клиента.
 
 
#139 Administrator
Всім подяка, хто залишає свою думку. І замовник Вероніка, - дякуємо за зауваження, ми працюємо над рекламою, і навіть над робочою культурою монтажних бригад, чесно - пока не дуже виходить. ( приносемо вибачення за їх поведінку)
 
 
#138 Вероніка
тепер плюси і мінуси.
+ документація наявна вся (досвід та освіта дозволяють це заявити)
+офіс працює прозоро ( немає якихось- "дали скидку на те що накинули)
+ замірник безкоштовно заміряв, порадив, пояснив ( про це нижче) створили проект в офісі
+ ціна на якісні вікна хороша
+монтаж зробили згідноДСТУ ( теж знаю, що це)
- погано працює реклама (побачила не в інтернеті, а борд на вулиці
- монтажники не виховані.
комент розбила на дві позиції - не вмщався
 
 
#137 Вероніка
Хочу подякувати по застікленню балкона в ЖК Атлант по вул. Москаленка. Перед початком робіт обійшла безліч фірм , їх у Броварах - тьма тьмуща. І вибирала не тільки , де адекватна ціна, а ще й , як зустріли в офісі ( зацікавлені в Замовнику) , який товар показують, що пропонують, як пояснюють , які документи на діяльність своєї роботи мають ( останнє відкинули більшу половину - або тільки на торгівлю вони мали документи, або взагалі не мали, а про дозволи на монтаж - майже ніхто((( ). Цей відгук я напишу і на інших платформах, бо тут ніби я вас хвалю, хоча так і є.
 
 
#136 Олександр
5 із 5 балів , якість вікон та установки. ( ЖК Паладіум)
 
 
#135 Тимур
Оставляю пост благодарности мастерам, которые работали по ул. Киевской , 247 (договор №0381/19 . Все сделали, согласно моему заказу. Понравилось:
- все пунктуально ( и доставка окон, и материала , и мастера)
- работают исправно, без перекуров
- за собой мусор собрали
- документы подвезли сами
Хотелось бы более быстрого реагирования офиса: предварительный просчет - день готовили.
 
 
#134 Мария
Перед Пасхой закончили стеклить дом в Скибин, Броварского района. Благодаря вашей компании, все сделали качественно!А главное нам обошлось настоящиий рехау, почти по цене украинского опентека. Для меня стало ясно - производители окон могут позволить сделать скидку и для розничного покупателя, а еще не дерут на установке. спасибо большое за вашу работу и ваши окна
 
 
#133 Елена
Бровары нам повезло! Европейское качество, все очень быстро и прозрачно. Мне как девушке, было многое непонятно, когда по телефону обращалась , и только менеджер Наташа мне рассказала так докладно, что я сама уже могу об окнах рассказывать. С удовольствием пишу отзыв. Вы лучшие.
 
 
#132 Стас
Если у читателя есть потребность приобрести металлопластико вые окна, тогда точно Вам к компании Империя окон Skalko. Сравнил не одну киевскую и броварскую фирму по ценам. средняя цена на качественный профиль плюс минус одинаковая. Нужно было принимать в чью-ту пользу решения.Докумен ты, отзывы, прозрачность в работе по всем запросам, была на вашей стороне, потому на этом выборе я и остановился. и оказался весьма прав - работа прошла успешно
 
 
#131 Сергей
Все очень понравилось по ремонту балкона на Черновола, 6а. Уже и своим соседям о вашей компаний рассказал. Так что наш этаж точно еще будет заказывать окна и отделку. Для всех, кто нашел мой отзыв - смело обращайтесь.
 
 
#130 Артем
Бровары, ЖК "Лесной квартал" застеклил балкон с Вашей фирмой.
Объективно:
- менеджеры вежливые
- цены адекватные
-замерщик - инженер суперовый ( все знает, сколько всяких нюансов подсказал и не только по ремонту. Прям гугл ходячий)
- монтажники - с начала ленились, аж до звонка в офис, подъехал человек и стоял на головами, пока они все не сделали.(вот это негативно, работать умеют, но не хотят. Зашел сосед, так один пошел мерять ему лоджию. Решил халтуру взять. Спросил Ваню (соседа) сколько предложили. Халтура дороже чем в официала. Теперь соседи думайте,! Лучше брать в производителя окон, чем у его монтажника. А в целом - все хорошо!
 
 
#129 Егор
Переехали в Бровары с Луганска, купили квартиру в ЖК Палладиум, искали фирмы наугад, обзвонили с женой десяток, по цене и умению вести диалог. осталось из списка 3 оконных фирмы. После посещения - сомнений не осталось - работать решили с Вами. Во - первых, обаяние сотрудников, отношения до Заказчика, потом - цена. После проделанной работы - качество соответствует заявленным требованиям.Мы в вас не ошиблись. спасибо
 
 
#128 Ірина
Хочу подякувати за балкон, який був виконаний за адресою : м.Бровари, вул. Москаленка, 43 ( жк Олимпийський ). Неймовірно швидко та якісно було і застіклено і зроблені внутрішні роботи . Милуюся вашою роботою та дякую Володимиру, Сергію, Михайлу, які безпосередньо працювали на балконі; Юрію, який здійснював контроль. Та менеджерам - Яні та Наталії. Хай Вам щастить. А вашій Імперії вікон процвітання. ( до речі, Наталія запитувала, як я вАс знайшла - бачила на Гагаріна рекламу, потім почитала відгуки в гуглі) дякую
 
 
#127 Станіслав
Квартира в Зеленому кварталі в м. Бровари. 23 поверх - дуже складно було , щоб конструкції були не поділені, саме тому вибір пав на копанію "Імперія вікон Скалько" Дякую і офісу і майстрам за роботу.
 
 
#126 Ярослав
Купив квартиру на Київській (р-н Сільпо ) Бровари. Компанію по застікленню вибирав за відгуками в гуглі. Потім побачив машину з рекламним бордом ( ціни з заводу Rehau за три дні) , розпитам у водія - людина виявилась балакучою. Дякувати Михайлу я дізнався, яке виробництво, які вікна, як відбуваються монтажі . Після цього не сумнівався - замовив вікна , і не помилився.
Дякую вашому колективу за співпрацю.
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить